![DSC06488](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/03/DSC06488-696x391.jpg)
Με μέριμνα του Προέδρου της ΤΚ Κλειδίου κου Χαράλαμπου Τσολάκη και τη βοήθεια δασκάλων και μαθητών των τοπικού Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου, πραγματοποιήθηκε φύτευση λουλουδιών και δενδρυλλίων ευκαλύπτου.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Με αυτό τον τρόπο εξωραΐστηκε η κεντρική πλατεία του Κλειδίου και τα προαύλια του Δημοτικού Σχολείου και του Νηπιαγωγείου, ενώ σημαντική αντικουνουπική δράση αναμένεται από τα δέντρα ευκαλύπτου κατά τους θερινούς μήνες.