![ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/11/unnamed-1-17.jpg)
Η διοίκηση του ΦΑΣ Νάουσα αποφάσισε να αναβάλλει τον κυριακάτικο φιλικό αγώνα με τον Μακεδονικό Σιάτιστας.
Ο λόγος της αναβολής έχει να κάνει με τα δύο φιλικά μεταξύ των ομάδων Κ-17 Εθνικής Ελλάδας-ΠΑΟΚ που προγραμματίστηκαν στο δημοτικό στάδιο (εν αγνοία της διοίκησης του ΦΑΣ) για Παρασκευή 19 και Σάββατο 20 Αυγούστου και φυσικά αναμένεται να επιβαρύνουν την κατάσταση του χλοοτάπητα.
Ο φιλικός αγώνας της ερχόμενης Τετάρτης με τον Μακεδονικό Φούφα ισχύει κανονικά.