![Καταγραφή](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/05/Καταγραφή-4.jpg)
Πρόσκληση
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Αστυνομικών Υπάλληλων Ημαθίας
Σας προσκαλεί
Να παρευρεθείτε
Σας προσκαλεί Να παρευρεθείτε στην Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Νομού Ημαθίας, η οποία θα γίνει την Παρασκευή 27/05/2022 και ώρα 18:00 μ.μ στο ξενοδοχείο αίγες μέλαθρον στην Βέροια προκειμένου αν επιθυμείτε να καλύψετε την εκδήλωση.
Διαβάστε ολόκληρη την προσκληση