![](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot_20210929-192545_Facebook.jpg)
Από τον πολιτιστικό σύλλογο “Αστερούπολη” ανακοινώθηκε ότι ξεκίνησε η διαδικασία ανακύκλωσης λαμπτήρων και μικροσυσκευών.
Αναλυτικά:
Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι η ανακύκλωση λαμπτήρων 💡 και μικροσυσκευών 🔌 ξεκίνησε! Στο χώρο της Ανακύκλωσης (δίπλα στο γήπεδο) μπορείτε να φέρετε τα ανακυκλώσιμα υλικά σας & να γνωρίσετε τη δράση μας από κοντά!
♻️ ΔΡΑΣΗ ΑΣΤΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
#asteroupoli #recycle #teamasteroupoli #recycleteam