![ASTER-6--(39)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/12/ASTER-6-39-696x464.jpg)
Παρά το τσουχτερό κρύο λόγω της Ζηνοβίας, πολύς κόσμος ψήφισε «Αστερούπολη» για την απογευματινή του εξόρμηση και δεν βγήκε χαμένος.
Ρεπορτάζ: Στέλιος Νίκας
Οι Agua Doce ξεσήκωσαν τον πεζόδρομο με τα κρούστα τους ,ενώ στην συνέχεια οι θεατρομπόμπιρες ενθουσίασαν παρουσιάζοντας την παράσταση «Σκρουτζ- Μία Χριστουγεννιάτικη Ιστορία» σε διασκευή της συντονίστριας Κορίνας Εσερμπόγλου. Η βραδιά ολοκληρώθηκε με την επίδειξη καράτε από τον αθλητικό σύλλογο καράτε Πλατέος που λειτουργεί εδώ και χρόνια από την προπονήτρια Όλγα Τσακμακίδου.