![φωτης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/07/φωτης.jpg)
Σας προσκαλούμε στην ανοιχτή προεκλογική εκδήλωση ενημέρωσης του υποψήφιου βουλευτή Ημαθίας, Φώτη Κουτσουπιά,
την Πέμπτη 4/7 και ώρα 20.00 στο POETRY COFFEE GALLERY, οδός Προφήτη Ηλία, Βέροια.
Την Τετάρτη 3/7 και ώρα 20.30 θα πραγματοποιηθεί προεκλογική εκδήλωση ενημέρωσης του υπόψηφιου βουλευτή Ημαθίας Φώτη Κουτσουπιά στη Νάουσα στο Deluxe Boutique Hotel Palea Poli, στην οδό Βασιλέως Κωνσταντίνου 32.