![Στέφανος-Αποστολίδης-Πρόεδρος-Π.Σ.--Βέροια](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/05/Στέφανος-Αποστολίδης-Πρόεδρος-Π.Σ.-Βέροια-696x364.jpg)
Δηλώσεις μετά το τέλος της σημερινής φιέστας για την κατάκτηση του πρωταθλήματος έκανε στην κάμερα του Έμβολος, ο πρόεδρος του Π.Σ. Βέροια Στέφανος Αποστολίδης.
Ο διοικητικός ηγέτης της «Βασίλισσας» αφού ευχαρίστησε τον Έμβολο για την κάλυψη όλων των παιχνιδιών των φετινών πρωταθλητών, αναφέρθηκε στο θέμα που έχει προκύψει με την αναδιάρθρωση τονίζοντας χαρακτηριστικά ότι η Πολιτεία πρέπει να ξεκαθαρίσει το τοπίο για να μπορέσει να κάνει τον προγραμματισμό της η ομάδα για την καινούργια χρονιά.