![COLD WAR FLYER 2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/11/COLD-WAR-FLYER-2.jpg)
Αυτήν τη Τετάρτη 14/11 στις 21.00 το βράδυ, θα πραγματοποιηθεί η τελευταία προβολή της ταινίας (Cold War-Ψυχρός πόλεμος), θα υπάρχει ΔΩΡΕΑ Ν κρασί για όλους, και θα ακολουθήσει ομιλία και παρουσίαση της ταινίας από την γνωστό σε όλους μας: Βεροιώτη σκηνογράφο, ενδυματολόγο, και Καθηγητή της Σχολής Καλών Τεχνών Π.Δ.Μ, κο.Τάσο Πρωτοψάλτου.
η τιμή της εισόδου για όλους για την συγκεκριμένη εκδήλωση είναι στα 6€,
τηλ επικοινωνίας: 2331022373
πληροφορίες για την ταινία: www.cinestar.gr