![DIMARXOs gyrinis](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/05/DIMARXOs-gyrinis-696x327.jpg)
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ
Ο Δήμαρχος Αλεξάνδρειας κος Παναγιώτης Γκυρίνης στο θλιβερό άκουσμα του αδόκητου θανάτου της υπαλλήλου της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου, Μαρίας Παναγιωτίδου, προέβη στο ακόλουθο συλλυπητήριο μήνυμα:
“Απέραντη θλίψη μας γέμισε η είδηση του αδόκητου θανάτου της Μαρίας Παναγιωτίδου, Διευθύντριας του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών Δημοτικής Ενότητας Αλεξάνδρειας. Η εκλιπούσα, υπηρέτησε με ήθος και συνέπεια για 13 χρόνια στο ΚΔΑΠ Αλεξάνδρειας, που στεγαζόταν στο κτίριο του 7ου Δημοτικού Σχολείου.
Εκφράζω τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους της”.
Ο
Δήμαρχος Αλεξάνδρειας
Παναγιώτης Γκυρίνης