![πρωτοβουλία για το παιδί](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/11/πρωτοβουλία-για-το-παιδί.jpg)
Η Πρωτοβουλία για το Παιδί, ο Πολιτιστικός – Μορφωτικός Σύλλογος Βεργίνας ”Αιγές”, ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων νηπιαγωγείου Παλατιτσίων- Βεργίνας, ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων Δημοτικού σχολείου Βεργίνας, ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων Γυμνασίου Βεργίνας “Μανώλης Ανδρόνικος” σας προσκαλούν στην Ομιλία με θέμα “Διαχείριση Θυμού από τη νηπιακή έως την εφηβική ηλικία” την Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023 στις 18:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του πρώην Δημαρχείου Βεργίνας.
Στην εκδήλωση θα εισηγηθούν εκ μέρους του Κέντρου Αναφοράς και Παροχής Συμβουλευτικής της «Πρωτοβουλίας για το Παιδί» η κυρία Θεοδώρα Νιώπα, Κοινωνική Λειτουργός και η κυρία Μαρία Πανταζή, Ψυχολόγος, και θα ακολουθήσει ελεύθερη συζήτηση.
Πληροφορίες: Κέντρο Αναφοράς και Παροχής Συμβουλευτικής 2331029571, Βενιζέλου 46 στη Βέροια