Οι αγώνες στίβου του Α΄ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ GRAND PRIX με την επωνυμία τα 39α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ στην Έδεσσα

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ο ΓΥ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ , ο ΔΗΜΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ και η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΕΛΛΑΣ σε συνεργασία με τον ΣΕΓΑΣ, προκηρύσσουν  τους  αγώνες στίβου του Α΄ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ GRAND PRIX με την επωνυμία τα 39α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ και με τους παρακάτω όρους:

  1. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΤETAΡΤΗ 29 ΜΑΪΟΥ  2019
  2. ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ
  3. ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ:

ΑΝΔΡΕΣ:

100 – 400 -110 ΕΜΠ. – ΜΗΚΟΣ  – ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ – ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ.

ΓΥΝΑΙΚΕΣ:

100 – 200 800100 ΕΜΠ. – 3.000 Φ.Ε. ΜΗΚΟΣ – ΥΨΟΣ- ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ –  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ .

 Κ 20 ΕΦΗΒΟΙ :             110 ΕΜΠ.

 Κ 18 ΠΑΙΔΕΣ :               110 ΕΜΠ – ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

 Κ 18 ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ:         100 ΕΜΠ.

 Κ 16 ΠΠ:                        80-600-100 ΕΜΠ – 300 ΕΜΠ

 Κ 16 ΠΚ:                        80 – 600 – 300 ΕΜΠ – ΜΗΚΟΣ – ΥΨΟΣ – 4 x 80

 

  1. ΗΛΙΚΙΕΣ – ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ :

α) Άνδρες- Γυναίκες που γεννήθηκαν το 1999 και μεγαλύτεροι–ρες.

β) Κ 20  που γεννήθηκαν το 2000 και 2001

γ) Κ 18 που γεννήθηκαν το 2002 και 2003

δ) Κ 16  που γεννήθηκαν το  2004-05

ε) Κ 14  που γεννήθηκαν το  2006

  • Οι Παίδες έχουν δικαίωμα συμμετοχής και στα αγωνίσματα 100-400 -Μήκος.
  • Οι Κορασίδες έχουν δικαίωμα συμμετοχής και στα αγωνίσματα 100- 200 – 800 – Μήκος – Υψος.
  • Στα 3000Φ.Ε. δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι Κορασίδες γεννημένες το 2002.
  • Οι Παμπαίδες Α΄ (γεν το 2004) έχουν δικαίωμα συμμετοχής και στο αγώνισμα του ΑΚΟΝΤΙΟΥ   ΠΑΙΔΩΝ
  • Στους αγώνες μπορούν να λάβουν μέρος αθλητές-αθλήτριες που ανήκουν στην δύναμη του ΣΕΓΑΣ και να έχουν την δυνατότητα συμμετοχής σύμφωνα με τους όρους της γενικής προκήρυξης του 2019
  • Σε περίπτωση που το ενδιαφέρον των αθλητών-τριών είναι μεγάλο, τότε η επιλογή των αθλητών – τριών, θα γίνεται με κριτήριο την ατομική επίδοση καθώς και την αγωνιστική κατάσταση του αθλητή-τριας εκείνη την εποχή. Σε κάθε περίπτωση αρμόδιοι για να αποφασίσουν θα είναι οι διοργανωτές.

 Στα υπόλοιπα αγωνίσματα των K 16 Παμπαίδων  και  K 16 Παγκορασίδων  δικαίωμα συμμετοχής έχουν μόνα στα δικά τους αγωνίσματα – ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ 12  αθλητές-τριες –  σε κάθε αγώνισμα ( η επιλογή θα γίνει σύμφωνα με τις καλύτερες επιδόσεις από το διασυλλογικό πρωτάθλημα της κατηγορίας τους της ΕΑΣ Κεντρικής Μακεδονίας)  και θα  γίνουν δεκτοί αθλητές-τριες και από τις όμορες ΕΑΣ εφόσον δεν συμπληρώνεται η 12άδα.

Οι K 14:  Σε όλα τα αγωνίσματα των K 16 σύμφωνα με την κωδικοποίηση του ΣΕΓΑΣ.

  1. ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Οι αθλητές-τριες που επιθυμούν να λάβουν μέρος στους αγώνες θα πρέπει να δηλώσουν την συμμετοχή τους ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24  ΜΑΪΟΥ στην ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ                                                               ηλεκτρονικά στο eassegaskm@gmail.com, ΜΟΝΟ στο συννημένο έντυπο δήλωσης συμμετοχής .

Στο έντυπο συμμετοχής πρέπει να σημειωθεί υποχρεωτικά η καλύτερη ατομική επίδοση του αθλητή.

Η συμμετοχή των αθλητών – τριών θα οριστικοποιηθεί το αργότερο τρεις μέρες πριν την έναρξη των αγώνων.

Για την συμμετοχή τους πρέπει να ενημερωθούν με δική τους ευθύνη από το τηλ. 2382773987.

Κανένας αθλητής-τρια δεν θα συμμετάσχει και δεν θα καλυφθούν τα έξοδα  του, εάν δεν έχει ενημερώσει τους οργανωτές και  δεν έχει εγκριθεί η συμμετοχή του από αυτούς.

 Την Δευτέρα 27 Μαΐου θα ανακοινωθούν από την ΕΑΣ Κ.Μ. τα start list με τους συμμετέχοντες ανά αγώνισμα.

  1. ΟΡΓΑΝΑ ΡΙΨΕΩΝ-ΥΨΗ-ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΕΜΠΟΔΙΩΝ :

Στους αγώνες τα όργανα ρίψεων, τα ύψη και οι αποστάσεις των εμποδίων, θα είναι αυτά των κατηγοριών σύμφωνα με τους κανονισμούς και την κωδικοποίηση του ΣΕΓΑΣ.

  1. ΕΠΑΘΛΑ :

Στους πρώτους νικητές-τριες θα απονεμηθούν κύπελλα., στους δε δεύτερους  και τρίτους  θα απονεμηθούν μετάλλια και διπλώματα.

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ:

 Θα καλυφθούν τα έξοδα μετακίνησης σε όσους αθλητές-τριες  καταλάβουν από 1η  έως 3η θέση στα αγωνίσματα του  GRAND PRIX και το εγκρίνουν οι διοργανωτές πριν τον αγώνα.                                             (  Υπεύθυνος οικονομικών διοργάνωσης:   Πέτρος Χάλης 6977 565643 )

  1. ΓΕΝΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ:
  • Στα Ριπτικά και Αλτικά αγωνίσματα του ωρολογίου προγράμματος, ο αριθμός των συμμετασχόντων αθλητών-τριών δεν θα υπερβαίνει τους δώδεκα (12) σε κάθε αγώνισμα, ενώ στους δρόμους σε καμία περίπτωση δεν θα διεξάγονται περισσότερο από δυο (2) τελικές σειρές.
  • Σε περίπτωση που το ενδιαφέρον των αθλητών-τριών είναι μεγάλο, η συμπλήρωση των θέσεων θα γίνεται με κριτήριο την ατομική επίδοση καθώς και την αγωνιστική κατάσταση του αθλητή-τριας εκείνη την εποχή. Σε κάθε περίπτωση αρμόδιοι για να αποφασίσουν είναι οι διοργανωτές.
  • Οι αθλητές-τριες πρέπει 60λεπτά τουλάχιστον πριν από την έναρξη κάθε αγωνίσματος, να παρουσιάζονται στην αίθουσα κλήσης αυτοπροσώπως για να δηλώσουν την παρουσία τους.
  • Στους αγώνες θα ισχύσουν οι κανονισμοί του ΣΕΓΑΣ 2018 -19.
  • Ότι δεν προβλέπεται από την προκήρυξη θα ρυθμίζεται από τον αλυτάρχη και τον Τεχνικό Υπεύθυνο των αγώνων.

Τα αρχικά και διαδοχικά ύψη στα άλματα θα καθοριστούν από τον τεχνικό υπεύθυνο των αγώνων, ανάλογα με τις συμμετοχές των αθλητών-τριών.

  1. 10. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΩΝ – ΤΡΙΩΝ:

Α) Με τη φροντίδα και την ευθύνη των συλλόγων τους οι αθλητές –τριες πρέπει να έχουν εξετασθεί ιατρικώς πριν από τους αγώνες.

Η πιστοποίηση της υγείας των αθλητών και αθλητριών είναι υποχρεωτική και αποτελεί προϋπόθεση για τη συμμετοχή τους σε προπονήσεις και αγώνες.

ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ και οι υπεύθυνοι της αίθουσας κλήσης θα καταχωρούν στα πινάκια ΜΟΝΟ τους αθλητές των οποίων η κάρτα υγείας αθλητή ή το αθλητικό τους δελτίο είναι θεωρημένο σύμφωνα με όσα αναφέρονται στην παράγραφο αυτή.

Μετά την από 24/12/2018 Κοινή Υπουργική Απόφαση του Υπουργού Υγείας και του Υφυπουργού Αθλητισμού για την παράταση της προθεσμίας έκδοσης της Κάρτας Υγείας Αθλητή μέχρι 31/07/2019, οι αθλητές-τριες θα δύνανται να συμμετέχουν σε αγώνες με την προϋπόθεση ότι έχουν πιστοποίηση υγείας σύμφωνα με τα παρακάτω:

  • Οι αθλητές – αθλήτριες οι οποίοι έχουν δελτίο Σ.Ε.Γ.Α.Σ. «νέας έκδοσης» και έχουν ήδη θεωρημένη την Κάρτα Υγείας Αθλητή.
  • Οι αθλητές – αθλήτριες οι οποίοι έχουν δελτίο Σ.Ε.Γ.Α.Σ. «νέας έκδοσης» ή θα εκδώσουν δελτίο στο μέλλον και δεν έχουν μέχρι σήμερα θεωρημένη από ιατρό την Κάρτα Υγείας Αθλητή.

Οι αθλητές αυτοί πρέπει να θεωρήσουν την Κάρτα Υγείας Αθλητή από νομαρχιακό νοσοκομείο ή κέντρο υγείας ή αγροτικό ιατρείο ή υγειονομική στρατιωτική μονάδα ή από ιατρούς έχοντες οποιαδήποτε σχέση με το Δημόσιο ή Ν.Π.Δ.Δ. (όπως ίσχυε μέχρι 8/9/2018).

  • Οι αθλητές – αθλήτριες οι οποίοι έχουν δελτίο Σ.Ε.Γ.Α.Σ. «παλαιάς έκδοσης» και δεν έχουν μέχρι σήμερα θεωρήσει από ιατρό την Κάρτα Υγείας Αθλητή.

Για τους αθλητές αυτούς ισχύει η πιστοποίηση της υγείας τους (ιατρική θεώρηση) στη πίσω όψη του δελτίου τους μέχρι και τη λήξη της.

Για την ανανέωση της πιστοποίησης υγείας συστήνεται η ιατρική θεώρηση στην κάρτα υγείας αθλητή, από νομαρχιακό νοσοκομείο ή κέντρο υγείας ή αγροτικό ιατρείο ή υγειονομική στρατιωτική μονάδα ή από ιατρούς έχοντες οποιαδήποτε σχέση με το Δημόσιο ή Ν.Π.Δ.Δ. (όπως ίσχυε μέχρι 8/9/2018).

Η πιστοποίηση υγείας των αθλητών – αθλητριών για όλες τις παραπάνω περιπτώσεις, ισχύει για ένα (1) έτος από την ημερομηνία  της ιατρικής θεώρησης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

GRAND  PRIX  ΣTIBOY

39α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Έδεσσα 29 Μαΐου 2019

Οργάνωση

ΣΕΓΑΣ– Γ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ -ΔΗΜΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΕΛΛΑΣ

ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΕΝΤΡ.  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

16.20                                          Τελετή  Έναρξης

 

 
ΔΡΟΜΟΙ
ΑΛΜΑΤΑ
ΡΙΨΕΙΣ
16.30   Μήκος  Κ 16  ΠΚ/Α  
16.45 80 μ.   Κ 16  ΠΚ/Α΄ Ύψος  Κ 16   ΠΚ/Α Σφαίρα Γ  
16.55 80 μ.   Κ 16  ΠΠ/Α΄   Ακόντιο  Α  
17.10 100 μ  Γ     
17.20 100 μ. Α      
17.30 300 εμπ.  Κ 16  ΠΚ/Α Μήκος  Γ    
17.40 300 εμπ.  Κ 16 ΠΠ/Α    
17.50 800 μ. Γ     Ακόντιο  Γ 
18.00 400 μ. Α     Σφαίρα Α 
18.15 600 μ.   Κ 16  ΠΚ/Α Ύψος  Γ  
18.30 600 μ.   Κ 16  ΠΠ/Α    
18.50 200 μ.   Γ   Μήκος  Α   
19.00 3000 μ  Φ.Ε.  Γ    
Ακόντιο  Κ 18   Π
19.10 110 μ. εμπ.  Α     
19.20 110 μ. εμπ.  Ε   
19.30 110 μ. εμπ.  Π   
19.40 100μ.εμπ. Γ    
19.50 100μ.  εμπ. Κ 16  ΠΠ/Α    
20.00 100μ.  εμπ. Κ 18  K     
20.10 4 x 80  Κ 16  ΠΚ/Α    

 

GRAND PRIX   ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ    –  ΓΥΝΑΙΚΕΣ – START LIST      –   ΕΔΕΣΣΑ  29 / 5 / 2019
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ετος Γεν. Αριθμός  Μητρώου Σύλλογος ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 1990 266614 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 100
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 352914 ΓΑΣ  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 100
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΕΙΑ 1995 304251 ΟΚΑΚ 100
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 335002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 100
5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000 328816 ΟΚΑΚ 100
6 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1989 265821 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ 100
7 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 341732 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 100
8 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1996 315839 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 100
9 ΠΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ 2002 345847 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 100
10 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 365198 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 100
11 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 343255 Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ 100
12 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ 2002 345441 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 100
13 ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 341740 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 100
14 ΚΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 355148 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ 100
15 ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 345230 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 100
1 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 1990 266614 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 200
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΕΙΑ 1995 304251 ΟΚΑΚ 200
3 ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 341740 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 200
4 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 332323 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 200
5 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 359810 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 200
6 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ 2002 345441 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 200
7 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΗΛΕΑΝΑ 1998 328824 ‘ΒΕΡΓΙΝΑ” 200
8 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 343255 Α.Σ.ΠΑΛΜΟ2Σ 200
9 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 346350 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 200
10 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1996 315839 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 200
11 ΚΟΜΝΗΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 355985 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 200
12 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧ 2002 361973 Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 200
13 ΙΤΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 336891 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 200
14 ΤΕΦΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 374522 Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 200
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 312091 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 800
2 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 329638 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 800
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 000260 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 800
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 351933 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 800
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 346788 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 800
6 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 352872 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 800
7 ΧΑΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 341174 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 800
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 1996 294068 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 100Μ ΕΜΠ
2 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985 216599 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ 100Μ ΕΜΠ
3 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 360449 Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 100Μ ΕΜΠ
4 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1989 265821 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ 100Μ ΕΜΠ
5 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 301693 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 100Μ ΕΜΠ
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 322139 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 100Μ ΕΜΠ
7 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 1997 318589 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 100Μ ΕΜΠ
8 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 312731 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 100Μ ΕΜΠ
9 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ 2000 319247 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 100Μ ΕΜΠ
10 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ 1999 327626 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥ 100Μ ΕΜΠ
11 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1999 325823 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ 100Μ ΕΜΠ
12 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 332323 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 100Μ ΕΜΠ
13 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 2001 333863 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 100Μ ΕΜΠ
1 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2000 329231 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3000Μ  Φ.Ε.
2 ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 2002 354583 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 3000Μ  Φ.Ε.
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 326463 ΟΚΑΚ 3000Μ  Φ.Ε.
4 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 305335 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 3000Μ  Φ.Ε.
5 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1996 314068 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3000Μ  Φ.Ε.
6 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 345902 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3000Μ  Φ.Ε.
7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 1997 302327 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3000Μ  Φ.Ε.
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1980 215788 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3000Μ  Φ.Ε.
9 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ 2002 334380 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3000Μ  Φ.Ε.
1 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 346346 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
2 ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 331348 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΑΚΟΝΤΙΟ
3 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 318293 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΟΝΤΙΟ
4 ΜΠΑΓΙΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 351055 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
5 ΧΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 358671 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
6 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 290316 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
7 ΚΑΖΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 2003 351049 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
8 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ 2002 340670 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
9 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΙΑΝΗ 2002 330039 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 244602 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΜΗΚΟΣ
2 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 353998 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΗΚΟΣ
3 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ  ΕΛΕΝΗ 1998 318930 Γ.Σ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΗΚΟΣ
4 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 313010 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΜΗΚΟΣ
5 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 298928 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΜΗΚΟΣ
6 ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 272242 ΑΘΛ ΑΚΑΔ.  ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ ΜΗΚΟΣ
7 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 319246 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΗΚΟΣ
8 ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 326318 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ ΜΗΚΟΣ
9 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 340063 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΗΚΟΣ
10 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ 2000 319247 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΗΚΟΣ
11 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 312731 ΟΚΑΚ ΜΗΚΟΣ
12 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 360449 Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ ΜΗΚΟΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 322139 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΗΚΟΣ
14  ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1995 303442 ΑΣ ΠΑΟΚ ΜΗΚΟΣ
1 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 319236 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΦΑΙΡΑ
2 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 290316 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΦΑΙΡΑ
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 318400 ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ ΣΦΑΙΡΑ
4 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 310035 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΦΑΙΡΑ
5 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2000 327617 ΤΡΙΤΩΝ ΣΦΑΙΡΑ
6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ 2002 340670 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΦΑΙΡΑ
1 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 332569 Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 ΥΨΟΣ
2 ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΙΣΤΗ 1997 313246 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΥΨΟΣ
3 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 324649 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΥΨΟΣ
4 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1999 325823 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ ΥΨΟΣ
5 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 339135 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΥΨΟΣ
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΤΑΤΙΑΝΗ 2002 334036 ΑΣ ΠΑΟΚ ΥΨΟΣ
7 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2002 350489 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΥΨΟΣ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 353998 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
2 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 354178 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
3 ΜΑΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ 2003 351928 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 356435 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 351933 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
6 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 339135 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
7 ΜΥΡOΦΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 374502 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
8 ΔΗΜΠΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002 381529 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
9 ΚΑΛΜΠΑΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 349737 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
10 ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 345838 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
1 ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 367388 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 80  Μ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   ΛΥΔΙΑ 2005 365706 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 80  Μ
3 ΤΕΚΤΕΡΙΔΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 356431 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 80  Μ
4 ΛΙΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ 2004 358889 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 80  Μ
5 ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 354569 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 80  Μ
6 ΚΑΡΑΙΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2005 361292 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 80  Μ
7 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΝΑ 2005 374109 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 80  Μ
8 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 358577 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 80  Μ
9 ΔΟΥΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 340100 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 80  Μ
10 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 357661 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 80  Μ
11 ΜΑΛΙΟΥΦΑ ΙΦΙΓΈΝΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 342380 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 80  Μ
1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 341001 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 300Μ ΕΜΠ
2 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2004 352923 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 300Μ ΕΜΠ
3 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 361094 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 300Μ ΕΜΠ
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ 2005 352250 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 300Μ ΕΜΠ
5 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 370380 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 300Μ ΕΜΠ
6 ΠΕΤΡΙΔΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 367706 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 300Μ ΕΜΠ
7 ΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΤΑ 2005 379051 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 300Μ ΕΜΠ
8 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 366297 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 300Μ ΕΜΠ
9 ΣΤΟΪΚΟΥ ΞΕΝΗ 2004 351934 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 300Μ ΕΜΠ
10 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ 2005 359126 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 300Μ ΕΜΠ
11 ΤΑΡΠΑΝΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 2005 356941 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 300Μ ΕΜΠ
12 ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 367027 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 300Μ ΕΜΠ
13 ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 361903 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 300Μ ΕΜΠ
14 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΠΕΛΕΓΙΑ 2005 349944 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 300Μ ΕΜΠ
15 ΓΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 367610 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 300Μ ΕΜΠ
16 ΚΟΥΪΤΙΛΑ ΠΑΟΥΛΑ 2005 354181 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 300Μ ΕΜΠ
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 344056 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 600  Μ
2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2004 384600 Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 600  Μ
3 ΠΕΛΤΕΚΙΑΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 373628 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 600  Μ
4 ΗΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 351930 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 600  Μ
5 ΛΑΖΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 2006 376108 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 600  Μ
6 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 367858 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 600  Μ
7 ΔΟΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 2005 361552 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 600  Μ
8 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΑΛΚΜΥΝΗ 2004 373994 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 600  Μ
9 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2005 352829 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 600  Μ
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 355883 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 600  Μ
11 ΓΚΕΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 352248 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 600  Μ
12 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2006 370096 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 600  Μ
13 ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 347872 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 600  Μ
14 ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2004 370443 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 600  Μ
15 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2005 370944 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 600  Μ
16 ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 348463 ΑΣ ΠΑΟΚ 600  Μ
17 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 2005 345718 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 600  Μ
18 ΠΗΤΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 352930 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 600  Μ
1 ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 348177 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
2 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 352503 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
3 ΝΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 355702 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
4 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 367173 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 374494 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 341254 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
7 ΠΕΤΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2005 367472 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
8 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005 380086 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2006 374847 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
10 ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ 2006 356082 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
11 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 356091 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΗΚΟΣ   Κ 16
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 349130 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΥΨΟΣ   Κ 16
2 ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ 2004 348179 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ ΥΨΟΣ   Κ 16
3 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 358890 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΥΨΟΣ   Κ 16
4 ΜΠΕΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 358566 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΥΨΟΣ   Κ 16
5 ΠΕΛΤΕΚΙΑΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 373628 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΥΨΟΣ   Κ 16
6 ΠΙΣΚΟΥ 2005 372368 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΥΨΟΣ   Κ 16
7 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 371035 ΓΑΣ  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΥΨΟΣ   Κ 16
1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 341001 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4 x 80
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ 2005 352250 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4 x 80
1 ΔΟΥΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 340100 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4 x 80
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 341254 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4 x 80
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2006 374847 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 4 x 80
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   ΛΥΔΙΑ 2005 365706 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 x 80
2 ΤΕΚΤΕΡΙΔΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 356431 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 x 80
2 ΛΙΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ 2004 358889 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 x 80
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 356435 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 x 80
3 ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 354569 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 4 x 80
3 ΚΑΡΑΙΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2005 361292 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 4 x 80
3 ΤΟΠΑΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 354771 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 4 x 80
3 ΣΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 354564 ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ 4 x 80
4 ΝΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 355702 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 x 80
4 ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ 2006 356082 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 x 80
4 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 356091 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 x 80
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005 380086 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 x 80
5 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 347715 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4 x 80
5 ΤΟΥΡΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 364028 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4 x 80
5 ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 372114 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4 x 80
5 ΒΑΡΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 372662 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 4 x 80
6 ΒΥΖΑΝΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 361550 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4 x 80
6 ΚΙΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 367867 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4 x 80
6 ΜΑΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2006 376735 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4 x 80
6 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΙΑΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 367861 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4 x 80
7 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 340303 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 4 x 80
7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2004 369184 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 4 x 80
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 344662 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 4 x 80
7 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 362388 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 4 x 80