Νίκη Αγκαθιάς- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-1. Πρεμιέρα στο ανακαινισμένο γήπεδο με φιλική νίκη. – Βίντεο- Φώτο

Με νίκη ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο ανακαινισμένο γήπεδο της η Νίκη Αγκαθιάς, καθώς στο σημερινό πρώτο φιλικό επικράτησε του Αχιλλέα  Νεοκαισάρειας με 2-1.

Ρεπορτάζ: Βασίλης Κοσμάς Γκίνης

ΒΑσίλης Γκίνης
Ρεπορτάζ: Βασίλειος Κοσμάς Γκίνης

Στο 25’ ο Ιωάννου με κεφαλιά άνοιξε τον δείκτη του σκορ για τους γηπεδούχους , ενώ με πέναλτι στο 35’  ο Αποστολίδης έφερε το παιχνίδι στα ίσια και το σφύριγμα της λήξης του πρώτου ημιχρόνου βρήκε τις δύο ομάδες ισόπαλες με 1-1.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ανέβασαν στροφές και με τον εκπληκτικό Κεν στο 80’  διπλασίασαν τα τέρματα τους και πέτυχαν την πρώτη φετινή νίκη στο γήπεδο τους.

Επόμενο εντός έδρας  φιλικό  για την Νίκη στις 25 Αυγούστου με τον Μέγα Αλέξανδρο Αγίας Μαρίνας.

AG AXIL 1 AG AXIL 2 AG AXIL 3 AG AXIL 4 AG AXIL 5 AG AXIL 6 AG AXIL 7 AG AXIL 8 AG AXIL 9 AG AXIL 10 AG AXIL 11 AG AXIL 12 AG AXIL 13 AG AXIL 14 AG AXIL 15 AG AXIL 16 AG AXIL 17

Προηγούμενο άρθροΠολύ υψηλός κίνδυνος πυρκαγιάς (κατηγορία κινδύνου 4) για αύριο Κυριακή 19 Αυγούστου 2018
Επόμενο άρθροΆρης Παλαιοχωρίου-Βέροια 0-4. Πρώτο δείγμα θετικό για την «Βασίλισσα» – Βίντεο-Φώτο