![Μηχανήματα-αποχιονισμού](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/01/Μηχανήματα-αποχιονισμού-696x291.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2023, στις 8:30 το πρωί, θα συνεδριάσει το Συντονιστικό Τοπικό Όργανο (Σ.Τ.Ο.) Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Αλεξάνδρειας στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημαρχείου, με μοναδικό θέμα:
- “Σχεδιασμός και δράσεις Πολιτικής Προστασίας για την αντιμετώπιση κινδύνων από την εκδήλωση πλημμυρικών φαινομένων και χιονοπτώσεων – παγετού, περιόδου 2023”.
Εκτός από τα μέλη που ορίστηκαν στη σχετική απόφαση Δημάρχου, προαιρετική (και επιθυμητή) είναι η συμμετοχή και άλλων οργανισμών, υπηρεσιών, φορέων και εθελοντικών ομάδων, στους οποίους απευθύνεται η παρούσα πρόσκληση.