![main_1572710591_2634450](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/11/main_1572710591_2634450.jpg)
Παίζοντας κατά διαστήματα καλό ποδόσφαιρο ο Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας πέρασε από την δύσκολη έδρα του Μακροχωρίου με 0-3.
Δύο γκολ του μπόμπερ Αργυρόπουλου στο πρώτο ημίχρονο στο 19’και στο 20’ και ένα του Τριανταφυλλόπουλου στο 80’ διαμόρφωσαν το τελικό 0-3, το οποίο διατήρησε τον Μέγα στην τέταρτη θέση του βαθμολογικού πίνακα σε τροχιά play-off. Επόμενο παιχνίδι για το Μακροχώρι η εκτός έδρας αναμέτρηση με τον ΓΑΣ Ροδοχωρίου, ενώ ο Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας υποδέχεται τον ΓΑΣ Κοπανού.
Δείτε τα γκολ και τις κυριότερες φάσεις του παιχνιδιού όπως τις κατέγραψε ο φακός του έγκυρου Verianet: