![μουσική](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/05/μουσική-696x324.jpg)
“Φτου και βγαίνω” ονομάζεται το ολοκαίνουριο παιδικό τραγούδι του μουσικού ήρωα “Hippoβρύχιου” σε στίχους μουσική του Φραγκίσκου Βιδάλη.
Και αυτή τη φορά πρωταγωνιστές είναι ο γνωστός του Instagram, Λευτέρης Μητσόπουλος και η αγαπημένη ηθοποιός Εύη Δαέλη. Και οι δυο τους λοιπόν, παίζουν το αγαπημένο παιχνίδι των μικρών μας φίλων “Κρυφτό” και μας τραγουδάνε “Φτου και βγαίνω”. Είστε έτοιμοι να παίξετε μαζί τους;