![Δήμαρχος Νάουσας Νικόλας Καρανικόλας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/03/Δήμαρχος-Νάουσας-Νικόλας-Καρανικόλας.jpg)
Επίσκεψη Δημάρχου Νάουσας σε Μονόσπιτα και Στενήμαχο
Ο Δήμαρχος Νάουσας Νικόλας Καρανικόλας, στο πλαίσιο της καθιερωμένης «Ώρας του Δημάρχου», θα επισκεφθεί σήμερα το απόγευμα, Τρίτη 27 Οκτωβρίου, τις Τοπικές Κοινότητες Μονοσπίτων και Στενημάχου.
Ο Δήμαρχος Νάουσας Νικόλας Καρανικόλας, στο πλαίσιο της καθιερωμένης «Ώρας του Δημάρχου», θα επισκεφθεί σήμερα το απόγευμα, Τρίτη 27 Οκτωβρίου, τις Τοπικές Κοινότητες Μονοσπίτων και Στενημάχου.