![003-2ogymn-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/12/003-2ogymn-eks.jpg)
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος-
Με ιδιαίτερη επιτυχία και κέφι εξελίσσεται στον παράπλευρο χώρο του Πνευματικού Κέντρου Αλεξάνδρειας το καθιερωμένο πλέον Bazar του 2ου Γυμνασίου, καθώς και η μαγειρική δραστηριότητα με την παρασκευή πιροσκί, κουραμπιέδων και άλλων εδεσμάτων.
Στη δραστηριότητα «ένωσαν» τις δυνάμεις τους η θεατρική και πολιτιστική ομάδα του 2ου Γυμνασίου προσφέροντας ένα υπέροχο εορταστικό θέαμα.
Δείτε το βίντεο:
Φωτογραφίες: