Ατρόμητος Διαβατού – Άρης Παλαιοχωρίου 0-4. Νίκησε και παρέμεινε κοντά στην πρώτη τετράδα. – Βίντεο – Φώτο

Παράσταση για ένα ρόλο σήμερα στο γήπεδο του Διαβατού όπου ο φιλοξενούμενος Άρης Παλαιοχωρίου επικράτησε εύκολα της τοπικής ομάδας με 0-4.

Γιώργος Γκιώνης
Ρεπορτάζ: Γιώργης Γκιώνης

Ο Άρης Παλαιοχωρίου μόλις στο 5ο λεπτό άνοιξε το σκορ με τον Γεωργίου, ενώ στη συνέχεια σημείωσε άλλα δύο τέρματα στο 20’ με τον Γιοβανόπουλο και στο 43’  με τον Μπακιρτζή για να κλείσει το πρώτο ημίχρονο, που τον βρήκε προηγούμενο με τρία τέρματα. Μία από τα ίδια και στην επανάληψη όπου ο Άρης συνέχισε να σφυροκοπεί την ομάδα του Διαβατού  και να πετυχαίνει στο 70’ με τον Μιχαηλίδη  ένα ακόμα τέρμα και να διαμορφώνει το τελικό 0-4.

Επόμενο παιχνίδι για τον Άρη η εντός έδρας αναμέτρηση με την πρωτοπόρο Νίκη ενώ Ατρόμητος Διαβατού πηγαίνει στο Ροδοχώρι για να αντιμετωπίσει τον τοπικό ΓΑΣ.

Ατρόμητος Διαβατού

Πάτρας Γ., Πάτρας Κ., Κοντογιάννης, Γιαννόπουλος, Μπαλτζής, Πάτρας Ρ., Καμπούρης, Ράδης, Χατζηγεωργίου, Γιαννακίδης, Ντινόπουλος.

Άρης Παλαιοχωρίου

Παπαζήσης, Ατανάσοφ, Παντόπουλος, Χατζόπουλος, Νικολόπουλος, Τσιρίδης, Γιοβανόπουλος, Χρυσάφης, Μπακιρτζής, Γεωργίου, Μιχαηλίδης.

Φώτο:

DIABA PALIOXO 1DIABA PALIOXO 2DIABA PALIOXO 3DIABA PALIOXO 4DIABA PALIOXO 5DIABA PALIOXO 6DIABA PALIOXO 7DIABA PALIOXO 8DIABA PALIOXO 9DIABA PALIOXO 10DIABA PALIOXO 11DIABA PALIOXO 12DIABA PALIOXO 13DIABA PALIOXO 14DIABA PALIOXO 15DIABA PALIOXO 16DIABA PALIOXO 17DIABA PALIOXO 18DIABA PALIOXO 19DIABA PALIOXO 20DIABA PALIOXO 21

Προηγούμενο άρθροΝίκη Αγκαθιάς – Κεραυνός Επισκοπής 7 – 0. Επιστροφή στις νίκες με επτάρα! – βίντεο – φωτό
Επόμενο άρθροΝησέλι: Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας – Μακεδόνας Βέροιας 2-1 για το πρωτάθλημα παίδων. – βίντεο – φωτό