Αθλ. Ακαδημία Τρικάλων – ΑΕ Καψόχωρας 2-2. Ενδιαφέρον ματς, δίκαιο το αποτέλεσμα. – βίντεο-φωτό

Αγώνας που κράτησε το ενδιαφέρον των φιλάθλων μέχρι το τελευταίο λεπτό, ήταν το παιχνίδι της Αθλητικής Ακαδημίας Τρικάλων και της ΑΕ Καψόχωρας που έγινε στο γήπεδο του Πλατάνου.

Το τελικό 2-2 κρίνεται δίκαιο, μιας και οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο. Καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι στο πρώτο ημίχρονο όπου και κατάφεραν να προηγηθούν, ενώ στην επανάληψη η ομάδα των Τρικάλων φάνηκε ανώτερη και κατάφερε να ισοφαρίσει.

Τα γκολ των Τρικάλων πέτυχαν οι Νοτόπουλος στο 39΄ και Παπαδημητρίου στο 68΄. Για το Καψοχώρι σκόραραν οι Μητσιώτης στο 2΄ και Αραμπατζής στο 40΄.

Δείτε φάσεις και γκολ του αγώνα στο βίντεο:

AK TRI KAPS 1AK TRI KAPS 2AK TRI KAPS 3AK TRI KAPS 4AK TRI KAPS 5AK TRI KAPS 6AK TRI KAPS 7AK TRI KAPS 8AK TRI KAPS 9AK TRI KAPS 10AK TRI KAPS 11AK TRI KAPS 12AK TRI KAPS 13AK TRI KAPS 14AK TRI KAPS 15AK TRI KAPS 16AK TRI KAPS 17AK TRI KAPS 18AK TRI KAPS 19AK TRI KAPS 20AK TRI KAPS 21AK TRI KAPS 22AK TRI KAPS 23AK TRI KAPS 24AK TRI KAPS 25AK TRI KAPS 26AK TRI KAPS 27AK TRI KAPS 28AK TRI KAPS 29AK TRI KAPS 30AK TRI KAPS 31

Προηγούμενο άρθροΑστέρας Τριποτάμου – ΠΟ Ξεχασμένης 2-0. Νίκησε και πάει να πάρει το ντέρμπι με την ΑΕΚ Καμποχωρίου – Βίντεο – Φώτο
Επόμενο άρθροΑλεξάνδρεια: Η κοπή πίτας της Ο.Μ. ΣΥΡΙΖΑ Αλεξάνδρειας. – βίντεο-φωτό