Αστέρας Τριποτάμου – ΠΟ Ξεχασμένης 2-0. Νίκησε και πάει να πάρει το ντέρμπι με την ΑΕΚ Καμποχωρίου – Βίντεο – Φώτο

Ο Αστέρας Τριποτάμου κέρδισε σήμερα την ΠΟ Ξεχασμένης με 2-0, παρέμεινε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας μαζί με το Καμποχώρι και πηγαίνει την ερχόμενη Κυριακή στο Καμποχώρι προκειμένου στο ντέρμπι κορυφής με την ΑΕΚ να πάρει προβάδισμα για την άνοδο του, στην Β’ Ερασιτεχνική.

Ρεπορτάζ: Στέλιος  Νίκας

Όλα τα τέρματα σημειώθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο ενώ στο πρώτο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 10 λεπτό οι γηπεδούχοι έχασαν πέναλτι με τον Έξαρχο που   έστειλε την μπάλα άουτ. Τα δύο γκολ για τον Αστέρα Τριποτάμου σημείωσαν οι Έξαρχος 57 ‘και Μαραγκός στο 80’. Επόμενο παιχνίδι για τον Αστέρα Τριποτάμου το ντέρμπι της Κυριακής με την ΑΕΚ Καμποχωρίου στο Καμποχώρι.

TRIPO KSEX 3TRIPO KSEX 4TRIPO KSEX 5TRIPO KSEX 6TRIPO KSEX 7TRIPO KSEX 8TRIPO KSEX 9TRIPO KSEX 10TRIPO KSEX 11TRIPO KSEX 12TRIPO KSEX 13TRIPO KSEX 14TRIPO KSEX 15TRIPO KSEX 16TRIPO KSEX 17TRIPO KSEX 18TRIPO KSEX 19TRIPO KSEX 20

Προηγούμενο άρθροΑλεξάνδρεια: Ληστεία σε πρατήριο της Αλεξάνδρειας με την απειλή όπλου
Επόμενο άρθροΑθλ. Ακαδημία Τρικάλων – ΑΕ Καψόχωρας 2-2. Ενδιαφέρον ματς, δίκαιο το αποτέλεσμα. – βίντεο-φωτό