![DSC00417_resized](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/12/DSC00417_resized-696x392.jpg)
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Ξεκίνησε στις 10 το πρωί σήμερα Σάββατο 18 Δεκεμβρίου 2016 και συνεχίζονται μέχρι αυτή την ώρα, η διαδικασία των εκλογών του Συλλόγου Γεωργών Αλεξάνδρειας στην αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου δημαρχείου.
Η διαδικασία της ψηφοφορίας συνεχίζεται κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα και οι κάλπες αναμένεται να κλείσουν στις 6 το απόγευμα όπου και θα γίνει η καταμέτρηση των ψήφων.
Μετά από 5 μέρες θα συνταχθεί διοικητικό συμβούλιο όπου θα γίνει καταμερισμός των καθηκόντων των νέων μελών.