![DSC06066](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/03/DSC06066-696x391.jpg)
Με τρία διαφορετικού χρώματος μετάλλια (χρυσό, αργυρό, χάλκινο), επέστρεψε σήμερα 25η Μαρτίου από την Αυστρία και τους Παγκόσμιους Αγώνες των Special Olympics, ο Αλεξανδρινός Έλληνας πρωταθλητής Νίκος Τουλίκας.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Η κάμερά μας τον εντόπισε στο γνωστό μεζεδοπωλείο ΜΕΖΕ ΜΕΖΕ το ίδιο βράδυ, μέσα σε συγγενικό και φιλικό περιβάλλον, και την παρουσία του προπονητή του Νικηφόρου Μπελαγιάννη.
Δείτε το βίντεο:
Φωτο: