![Ευθυμία Γώτη - Στέλιος Δάγγας1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2024/01/Ευθυμία-Γώτη-Στέλιος-Δάγγας1-696x483.jpg)
Συνάντηση με τον Αντιδήμαρχο Νάουσας σε θέματα Παιδείας, Νεολαίας και Αθλητισμού κ. Στέλιο Δάγγα είχε σήμερα, Παρασκευή 12 Ιανουαρίου 2024, η Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας, Ευθυμία Γώτη στο γραφείο της Διεύθυνσης.
Η Διευθύντρια συνεχάρη τον κ. Δάγγα για την εκ νέου ανάληψη των καθηκόντων του και του ευχήθηκε καλή και εποικοδομητική συνεργασία σε ζητήματα που αφορούν στις σχολικές μονάδες του Δήμου Νάουσας.