![ΕΕΕΕΚ_ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ1 ΕΕΕΕΚ_ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/03/_ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-e1571323374392.jpg)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Την Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2023 στις 10:00 π.μ οι μαθητές του ΕΕΕΕΚ Αλεξάνδρειας, παρακολούθησαν την θεατρική παράσταση « Ένας ελέφαντας στο δωμάτιο», από την παιδική σκηνή του ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Βεροίας. Οι μαθητές, οι γονείς, οι κηδεμόνες και ο σύλλογος διδασκόντων του σχολείου, ευχαριστούμε θερμά όλους τους συντελεστές της παράστασης καθώς και την Αντωνιάδειο Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών για την άψογη φιλοξενία και την ψυχαγωγία που προσέφεραν.