![Αστέρι-Κρουστόφωνο1-22-12-2023](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/12/Αστέρι-Κρουστόφωνο1-22-12-2023-696x603.jpg)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Με χαρά σας προσκαλούμε την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023 στην εκδήλωση “ΑΣΤΕΡΙ ΤΗΣ ΕΥΧΗΣ” από τα ΚΔΑΠ Αλεξάνδρειας και Κορυφής με χριστουγεννιάτικες κατασκευές & χορευτική παράσταση φιλανθρωπικού χαρακτήρα για το “Μake a wish – Κάνω μια ευχή Ελλάδος”.
Ώρα έναρξης 5.00μμ
Αύλειος χώρος Πνευματικού Πολιτιστικού Κέντρου Αλεξάνδρειας
Επίσης, Μουσική παρέλαση με τη «Μπάντα Δρόμου» του Κρουστόφωνου, όπου πολυμελής μπάντα 10-15 ατόμων παίζει, τραγουδά και κινείται σε βραζιλιάνικους , latin, και ελληνικούς ρυθμούς, με κρουστά και πνευστά όργανα.
Ώρα εκκίνησης 7.00μμ
Εκκίνηση από τον αύλειο χώρο
του Πνευματικού Πολιτιστικού Κέντρου Αλεξάνδρειας
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα .
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΕΛΕΝΗ ΛΑΦΑΖΑΝΗ