![Εμπορικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας Εμπορικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/10/emporikos-syllo-alex-eks2-696x409.jpg)
ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Ο Εμπορικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας ανακοινώνει στα Μέλη του, ότι στις 1 Νοεμβρίου 2023 (καταληκτική ημερομηνία) , θα πραγματοποιηθούν οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Αντιπροσώπων στην Ομοσπονδία Εμπορικών Συλλόγων Δυτ. & Κεντ. Μακεδονίας.
Όσοι συνάδελφοι ενδιαφέρονται για υποψηφιότητες, να επικοινωνήσουν με τη Διοίκηση του Συλλόγου.
Υποψηφιότητες μέχρι 20 Οκτωβρίου 2023.
ΤΟ Δ.Σ.