![DSC_1619](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/09/DSC_1619-696x465.jpg)
Σε φιλικό προπονητικού χαρακτήρα ελέω του ρεπό της αυριανής πρεμιέρας, η ΑΕ Αλεξάνδρειας επικράτησε με 6-0 της ομάδας του Σταυραετού Θεσσαλονίκης.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος – Κάμερα: Γιώργος Γκιώνης
Βροχή από γκολ στο πρώτο ημίχρονο που έκλεισε με 5-0. Χαρακτηριστικό του αγώνα οι έξι διαφορετικοί σκόρερς (23′ Πιπιλιάρης Ι., 25′ Αβραμόπουλος, 27′ Δημόπουλος, 34′ Τσιρίδης, 35′ Λίτσι, 65′ Πιπιλιάρης Κ.), ενώ ο Δημήτρης Πρίντζιος πειραματίστηκε χρησιμοποιώντας διαφορετική ενδεκάδα σε κάθε ημίχρονο.