![Μπούμπας-89F52D20ED0B](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/03/Μπούμπας-89F52D20ED0B-696x313.jpeg)
Εκδήλωση για την γιορτή της γυναίκας στο Νέο Σκοπό που διοργάνωσε ο Δήμος Εμμ.Παπά και η αντιδήμαρχος Λένα Πατρίκη. Ομιλητές ανέλυσαν σε βάθος τη σημασία της γιορτής τη θέση της γυναίκας και την ισορροπία στις σχέσεις των 2 φύλων.
Πάνω απ’όλα αναφερόμαστε στη συνύπαρξη συμβίωση και την αλληλοσυμπλήρωση ανάμεσα στους ανθρώπους. Στις ψυχές και όχι σε στείρα στερεότυπα προκαταλήψεις και ταμπού. Συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία.