![Με πολύ κέφι και ξέφρενο χορό το φετινό Αργείτικο καρναβάλι](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/02/Με-πολύ-κέφι-και-ξέφρενο-χορό-το-φετινό-Αργείτικο-καρναβάλι-696x388.jpg)
Δείτε την είδηση – πλάνα στο βίντεο:
Πολιτιστικοί σύλλογοι και φορείς, σύλλογοι γονέων και κηδεμόνων, και άλλες καρναβαλικές ομάδες κατά την μεγάλη αποκριάτικη παρέλαση στο Άργος , Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023. Το σύνθημα για την έναρξυ της καρναβαλικής παρέλασης έδωσε ο δήμαρχος Αργους Μυκηνών Δημήτρης καμπόσος μαζί με τον Κεντρικό Παρουσιαστή τον Carvivalious Ζανό Ντάνιας.
ΑΠΕ-ΜΠΕ / Μπουγιώτης Β.