![Βασιλόπιτα κέικ 1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/01/Βασιλόπιτα-κέικ-1.jpg)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ευξείνου Λέσχης Ποντίων Νάουσας – Εθνικής Βιβλιοθήκης Αργυρουπόλεως «Ο Κυριακίδης», σας προσκαλεί στην κοπή της βασιλόπιτας του σωματείου, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 11:30 π.μ. στο εντευκτήριο του συλλόγου.
Την βασιλόπιτα θα ευλογήσει ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Σμύρνης κ.κ. Βαρθολομαίος. Η τελετή πραγματοποιείται με την ευλογία του Σεβασμιώτατου Μητροπολίτη Βεροίας, Ναούσης και Καμπανίας κ.κ. Παντελεήμονος.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Με εκτίμηση,
Για το Διοικητικό Συμβούλιο