![ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΡΟΜΑ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/01/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΡΟΜΑ-696x256.webp)
Με αφορμή το μήνα που διανύουμε (Ιανουάριος – μήνας ευαισθητοποίησης για την πρόληψη του Καρκίνου του Τραχήλου της Μήτρας), το Τμήμα Μαιών του Κέντρου Υγείας Αλεξάνδρειας, διοργανώνει ενημερωτική δράση, κατά τη διάρκεια της οποίας, θα δίνεται η δυνατότητα στις ενδιαφερόμενες να υποβληθούν σε test ΠΑΠ. Η δράση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 16:00 – 20:00 στο Κοινοτικό Κατάστημα – Περιφερειακό Ιατρείο Κλειδίου.
Με αφορμή το μήνα που διανύουμε (Ιανουάριος – μήνας ευαισθητοποίησης για την πρόληψη του Καρκίνου του Τραχήλου της Μήτρας), το Τμήμα Μαιών του Κέντρου Υγείας Αλεξάνδρειας, διοργανώνει ενημερωτική δράση, κατά τη διάρκεια της οποίας, θα δίνεται η δυνατότητα στις ενδιαφερόμενες να υποβληθούν σε test ΠΑΠ.
Η δράση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 16:00 – 20:00 στο Κοινοτικό Κατάστημα – Περιφερειακό Ιατρείο Κλειδίου.