![Πρόσκληση ΔΕΕΠ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/01/Πρόσκληση-ΔΕΕΠ.png)
Ο Πρόεδρος και τα μέλη της Διοικούσας Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας Ημαθίας έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν στην εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας, το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου και ώρα 20:00 στο Ξενοδοχείο “Αιγές Μέλαθρον”, στη Βέροια.
Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο Υπουργός Οικονομικών κ. Χρήστος Σταϊκούρας, ο Υφυπουργός Οικονομικών Απόστολος Βεσυρόπουλος και οι βουλευτές του νομού Τάσος Μπαρτζώκας και Λάζαρος Τσαβδαρίδης.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.