![ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/11/unnamed-1-17.jpg)
Ενισχύεται στην άμυνα της η ομάδα του ΦΑΣ Νάουσα.
Ο Φίλιππος Σαράφης και ο Βαγγέλης Πανάγος τέθηκαν στην διάθεση του προπονητικού επιτελείου, δίνοντας περαιτέρω στήριξη στο να επιτευχθούν οι στόχοι της επανάκαμψης του ιστορικού σωματείου.
Ο Φίλιππος Σαράφης και ο Βαγγέλης Πανάγος τέθηκαν στην διάθεση του προπονητικού επιτελείου, δίνοντας περαιτέρω στήριξη στο να επιτευχθούν οι στόχοι της επανάκαμψης του ιστορικού σωματείου.