![ΕΛΓΑ-2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/03/ΕΛΓΑ-2-696x392.webp)
O Δήμος Νάουσας ενημερώνει ότι σύμφωνα με τον ΕΛΓΑ κοινοποιήθηκε ο πίνακας εκτιμήσεων ζημίας παγετού που σημειώθηκε στις 21/03/2022 στην Τοπική Κοινότητα Λευκαδίων.
Τα πορίσματα είναι στην διάθεση των παραγωγών από την ανταποκρίτρια στο ΚΕΠ Κοπανού και διαδικτυακά στη σελίδα του ΕΛΓΑ (ηλεκτρονικές υπηρεσίες – κωδικοί taxis-αιτήσεις-πορίσματα).
Ενστάσεις θα υποβάλλονται μέχρι τις 29/12/2022 μετά από τηλεφωνικό ραντεβού στο ΚΕΠ του Κοπανού, στο τηλ. 2332350518 (ανταποκρίτρια ΕΛΓΑ, Φωτεινή Τηλκερίδου)