![Χριστούγεννα](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/12/Χριστούγεννα-696x426.jpg)
ΕΕΕΕΚ Αλεξάνδρειας: Χριστουγεννιάτικη Γιορτή
Σας προσκαλούμε στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου μας, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 21/12/22 στη Λέσχη Ποντίων στις 5:30 το απόγευμα.
Σας θέλουμε κοντά μας!
Ο Σύλλογος διδασκόντων
Σας προσκαλούμε στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου μας, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 21/12/22 στη Λέσχη Ποντίων στις 5:30 το απόγευμα.
Σας θέλουμε κοντά μας!
Ο Σύλλογος διδασκόντων