![Π. Γκυρίνης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/12/gkyrinis-696x536.jpg)
ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ
Εκφράζω τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντος Νικολάου Τάκη.
Ο εκλιπών υπηρέτησε τα πολιτικά πράγματα της περιοχής με ήθος, συνέπεια και αξιοπρέπεια και ήταν ένας πρωτοπόρος επαγγελματίας στο χώρο της εκπαίδευσης. Τον χαρακτήριζαν η καλοσύνη και ο σεβασμός και κατάφερε να χαίρει της καθολικής αποδοχής και εκτίμησης της τοπικής κοινωνίας και όχι μόνο.
Ο
ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΥΡΙΝΗΣ