Ο Λαογραφικός Όμιλος Καψόχωρας Ημαθίας «Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» σας προσκαλεί στην εκδήλωση προς τιμήν του δεύτερου προστάτη του χωριού μας Αγ. Φανουρίου, το Σάββατο 27 Αυγούστου και ώρα έναρξης 21:00, στο γήπεδο ποδοσφαίρου Καψόχωρας. Μαζί μας η Ρία Ελληνίδου με την ορχήστρα της στο παραδοσιακό και λαϊκό πρόγραμμα Καλή αντάμωση!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει