![13329684_789628891173583_149667128_n](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/05/13329684_789628891173583_149667128_n-696x522.jpg)
Κυριακάτικη ημερήσια εκδρομή στην Καβάλα οργάνωσαν οι κυρίες Ειρήνη Καλογιάννη και Ολυμπία Κουζιώρτη, για τους κατοίκους της Κορυφής.
Παρουσία και του προέδρου της Τ.Κ. Κορυφής κ. Σάκη Γιοβανόπουλου, η αποστολή της εκδρομής αναχώρησε το πρωί της Κυριακής 29/5/2016 από την Κορυφή με λεωφορεία, με σκοπό την επίσκεψη και γνωριμία από κοντά της ιστορικής πόλης της Καβάλας.
Δείτε φωτογραφίες της εκδρομής: