![ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΒΟΛΛΕΙ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΣΤΗ ΣΚΥΔΡΑ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/05/ΤΟΥΡΝΟΥΑ-ΒΟΛΛΕΙ-ΙΚΑΡΟΣ-ΕΔΕΣΣΑΣ-ΣΤΗ-ΣΚΥΔΡΑ.jpg)
Το τμήμα Μίνι βόλεϊ της ομάδας Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ το περασμένο Σάββατο πήρε μέρος σε τουρνουά στη Σκύδρα.
Η ομάδα του Ίκαρου είχε την ευκαιρία να αγωνιστεί με ομάδες από διάφορες πόλεις. Η ομάδα βόλεϊ της πόλης μας έκανε μια πολύ καλή εμφάνιση στο τουρνουά και αξίζουν συγχαρητήρια στους αθλητές/τριες, στους προπονητές/τριες, στους γονείς και σε όλους όσους βρίσκονται δίπλα σε αυτή την προσπάθεια.
Το επόμενο τουρνουά για το τμήμα Μίνι βόλεϊ του Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ είναι στην Κατερίνη στις 04/06