![τεστ κορονοϊού - φωτ ΑΠΕ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/10/τεστ-κορονοϊού-φωτ-ΑΠΕ-696x421.jpg)
Στο χώρο του ΚΑΠΗ Νάουσας θα πραγματοποιηθούν την ερχόμενη εβδομάδα (από την Τρίτη 08/03/2022 έως και την Παρασκευή 11/03/2022, ώρα 09:00 – 15:00) ) οι δειγματοληπτικοί έλεγχοι στον γενικό πληθυσμό, που προγραμμάτισε ο Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας, σε συνεργασία με τον Δήμο Νάουσας.
Οι πολίτες που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην διαδικασία θα πρέπει να προσέρχονται στον χώρο του ΚΑΠΗ Νάουσας έως τις 14:30, να έχουν μαζί τους τον προσωπικό αριθμό υγείας ΑΜΚΑ και να δίνουν τον αριθμό του κινητού τους, ώστε να ενημερώνονται για το αποτέλεσμα από τον ΕΟΔΥ.