![ALI_ADEM](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/01/ALI_ADEM.jpg)
Από την ΠΑΕ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ ανακοινώνεται η έναρξη συνεργασίας με τον Ali Adem.
Ο ποδοσφαιριστής με καταγωγή από τα Σκόπια, γεννήθηκε την 1/6/2000 και αγωνίζεται στη θέση του αμυντικού μέσου.
Αποκτήθηκε το καλοκαίρι του 2020 από τον Άρη Θεσσαλονίκης και μετέπειτα δόθηκε ως δανεικός στην FC Shkupi. O Ali Adem εντάσσεται μέχρι το τέλος της φετινής περιόδου στο ρόστερ της Βασίλισσας του Βορρά, με τη μορφή δανεισμού από την ΠΑΕ Άρης.