Χωρίς ρεύμα αυτή την ώρα η Αλεξάνδρεια, το Πλατύ και πολλά χωριά του δήμου. Η ΔΕΗ προσπαθεί να αποκατασταθεί η βλάβη που οφείλεται από δυσλειτουργία του συστήματος και η ώρα επαναφοράς του ρεύματος που εχουν δώσει τα συνεργεία της ΔΕΔΗΕ είναι στις 20.30.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει