![Rapid-test Κορονοιος](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/04/Rapid-test-696x348.jpg)
Λόγω των βροχοπτώσεων η διενέργεια των rapid tests σήμερα Δευτέρα 19.07.2021 θα πραγματοποιηθεί από κλιμάκιο του ΕΟΔΥ στο Δημοτικό Θέατρο Νάουσας.
Τις επόμενες ημέρες η διενέργεια των δωρεάν δειγματοληψιών στον γενικό πληθυσμό, με στόχο την πρόληψη και τον περιορισμό της εξάπλωσης της νόσου Covid-19, θα πραγματοποιείται στην πλατεία Καρατάσου (ώρες 09:30 έως 14:00), όπως αρχικά είχε ανακοινωθεί και σε περίπτωση βροχοπτώσεων στο Δημοτικό Θέατρο.