![](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/06/FB_IMG_1624891250030-696x522.jpg)
Ιδιαίτερη διάκριση για το τμήμα βόλεϊ του ΓΑΣ Μελίκης αποτελεί η επιλογή της Στέλλας Γιαννοπούλου στην Προεθνική ομάδα των Κ16.
Ο coach της ομάδας της Μελίκης, Επαμεινώνδας Τσαγκαλίδης, φανερά ικανοποιημένος από αυτή την εξέλιξη δήλωσε: “Είναι χαρά και μεγάλη τιμή για το σύλλογο και εμένα, η συμμετοχή της αθλήτριάς μας Γιαννοπούλου Στέλλας ως πασαδόρος (αριστερόχειρας) στις προπονήσεις Προεθνικής Κ16. Της ευχόμαστε καλή συνέχεια.”