![03.06.2021 Επισκοπή_εργασίες_1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/06/03.06.2021-Επισκοπή_εργασίες_1-696x557.jpg)
Η ΔΕΥΑΝ σε συνεργασία με τις αρμόδιες υπηρεσίες του Δήμου Νάουσας πραγματοποίησε σήμερα Πέμπτη (03.06.2021) εργασίες αποκατάστασης του οδοστρώματος σε περιοχές της Τοπικής Κοινότητας Επισκοπής.
Τις εργασίες – οι οποίες θα συνεχιστούν τις επόμενες ημέρες και στις υπόλοιπες Κοινότητες του Δήμου Νάουσας – επίβλεψαν ο Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος, Καθαριότητας και Πολιτικής Προστασίας Παύλος Αδαμίδης και ο Πρόεδρος της ΔΕΥΑΝ Γιώργος Τασιώνας.