![oxbl1Unw](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/03/oxbl1Unw-696x464.jpeg)
Ολοκληρώθηκε την Τρίτη το μεσημέρι η προετοιμασία της Βέροιας για το εντός έδρας ματς της Τετάρτης (3μμ) με τον Απόλλωνα Πόντου. Μοναδική αλλαγή, σε σύγκριση με το ματς της Κυριακής, είναι η επιστροφή του Μαραγκού στην θέση του Ντι Τζιοβάνι.
Αναλυτικά την 20αδα της Βέροιας αποτελούν οι: Αποστολόπουλος, Βασίλτσης, Βεργώνης, Βελλίδης, Καραγιάννης, Λουκίνας, Μούργος, Μουχάλης, Μπλέτσας, Μπουκουβάλας, Οικονόμου, Παπαχρήστου, Πασάς, Πεταυράκης, Πόζογλου, Σιμόνι, Σκόνδρας, Στάμου, Τσιμόπουλος, Μαραγκός.