![ΕΛ ΣΤΡ Α123 2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/03/ΕΛ-ΣΤΡ-Α123-2-696x410.jpg)
ΤΕΛΕΤΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ – ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ Ι ΜΠ
Από την Ι Μεραρχία Πεζικού ανακοινώνεται ότι την Τρίτη 09 Μαρτίου 2021 πραγματοποιήθηκε στην έδρα της, η τελετή παράδοσης-παραλαβής της Διοίκησης της Μεραρχίας από τον Υποστράτηγο Κωνσταντίνο Γούναρη στον Υποστράτηγο Δημήτριο Βουνίσιο.
Η τελετή πραγματοποιήθηκε χωρίς προσκεκλημένους και τμήματα απόδοσης τιμών, στο πλαίσιο της λήψης μέτρων για την προστασία από τη μετάδοση – διασπορά του κορονοΐού (COVID – 19)