![](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/01/142436778_3856069604443118_6249580459578946078_n-696x523.jpg)
Τον Βασίλη Χατζηπαναγή ξανά με την φανέλα του Ηρακλή έχουν την δυνατότητα να βλέπουν όσοι περνούν έξω από το Κατσάνειο αθλητικό κέντρο στη Θεσσαλονίκη.
Όχι δεν αποφάσισε ο Βασίλης Χατζηπαναγής να φορέσει και πάλι τα αθλητικά του, όμως το ολοζώντανο γκράφιτι που κατασκεύασε ο γνωστός καλλιτέχνης Ηλίας Στύλος ή Hayate κοσμεί από σήμερα τις αθλητικές εγκαταστάσεις του ιστορικού συλλόγου. Δείτε φωτογραφίες από τα ektaktanea.gr: