![ΦΩΤ1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/01/ΦΩΤ1-696x387.jpg)
Σφοδρή πυρκαγιά σημειώθηκε σήμερα στις 11 το πρωί σε μονοκατοικία στο Καψοχώρι.
Προκλήθηκαν σοβαρές υλικές ζημιές στην οροφή όσο και εντός της οικίας, ενώ ευτυχώς δεν σημειώθηκε κάποιος τραυματισμός.
Η φωτιά κατασβήστηκε από ομάδα ανδρών και δύο οχήματα της Πυροσβεστικής Αλεξάνδρειας, με επικεφαλής τον διοικητή Γρηγόρη Γερόπουλο. Τα αίτια του συμβάντος διερευνώνται από το Ανακριτικό Τμήμα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Αλεξάνδρειας.