![Κερί](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/11/Συλλυπητήριο-Μήνυμα-Ζαφειράκη-Νάουσας-κερί-696x464.jpg)
Συλλυπητήριο μήνυμα
Η πρόεδρος κ. Δέσποινα Ράλλη και το Δ.Σ. του Ε.Γ.Σ. Νάουσας «Ζαφειράκης» εκφράζουν τα εγκάρδια συλλυπητήρια τους, στην κ. Ελένη Ξανθοπούλου, έφορο Δημοσίων Σχέσεων – Καλλιτεχνικού, καθώς και στην οικογένεια της κόρης της Νόπης Νταβόρα, για τον άδικο χαμό του αγαπημένου τους προσώπου, συζύγου και γαμπρού, Φώτη Νταβόρα.
Ο Φώτης ήταν θερμός υποστηρικτής κάθε προσπάθειας του ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ και άνθρωπος της κοινωνικής προσφοράς.
Καλό παράδεισο! Η σκέψη μας είναι μαζί σας…
Το Δ.Σ.